Kredyt gotówkowy dopasowany do naszych potrzeb

W dzisiejszych czasach umowa na czas nieokreślony, na pełen etat przestała być jedyną dopuszczalną formą zatrudnienia w miejscu pracy. W związku z tym, banki coraz częściej dostosowują swoją ofertę do swoich pożyczkobiorców tak, aby współpraca z bankiem przebiegała w najkorzystniejszych dla obu stron warunkach. Jest to bardzo dobra wiadomość, bowiem wielu ludzi zatrudnionych jest w oparciu o tak zwaną umowę śmieciową, która zapewnia im jedynie ubezpieczenie w miejscu pracy.

Mało kto wie, że dzisiejsze umowy kredytowe stwarzają możliwość zapożyczenia się także na umowę na pół etatu, czy na umowę zlecenie. Kredyt z umową zlecenie jest możliwy, przygotowane są dla niego specjalne warunki, aby odbiorca kredytu był usatysfakcjonowany. W dzisiejszych czasach umowa nie jest jedynym wyznacznikiem zdolności kredytowej. Na zdolność podjęcia kredytu ma także wpływ wiek, stan zdrowia, stan cywilny, oraz historia kredytowa, która przez bank jest weryfikowana w momencie złożenia przez nas wniosku.

Podejmując kredyt gotówkowy na umowę zlecenie niektóre banki mogą wymagać od nas zaświadczenia o zarobkach z ostatnich dwunastu miesięcy, aby mieć pewność co do naszych wpływów finansowych, oraz że będziemy w stanie spłacić zobowiązanie, które na siebie weźmiemy.

Słowem podsumowania. Banki w dzisiejszych czasach poszerzają swoją gamę produktów tak, aby dopasować się do ciągle wybiegającego wprzód świata. Posiadają bogatą ofertę nie tylko dla osób bez stałego zatrudnienia ale także, specjalne kredyty dla studentów. Jeśli dotąd ktoś uważał, że kredyt z umową zlecenie nie jest możliwy, ze względu na zarobki, to jego wątpliwości powinny zostać rozwiane. Należy pamiętać o tym, że świat się zmienia i nawet banki idą z postępem, tak aby ich współpraca z konsumentem układała się korzystnie. Firmy świadczące usługi pożyczkowe dbają o wizerunek firmy i o to, aby ich klienci chętnie do nich wracali.